Zadzwoń do nas: +48602353408, +48695275585
AniMani - Animacja czasu wolnego! Fotobudka!

FOTOBUDKA

Fotobudka to świetna zabawa, która daje mnóstwo radości, uśmiechu oraz niezapomniane pamiątki z Waszego wydarzenia. To przenośne urządzenie, przy pomocy, którego wykonasz zdjęcia w profesjonalnej jakości, które następnie wydrukujesz w zaledwie kilka sekund, oraz otrzymasz nielimitowaną ilość zdjęć dla Ciebie i Twoich gości.

Dzięki naszym niepowtarzalnym tłom, zabawnym gadżetom i akcesoriom, tworzycie różnorodne, jedyne w swoim rodzaju zdjęcia, które sami spersonalizujecie, jak tylko uznacie za stosowne. Nasi kreatywni asystenci nie tylko obsłużą urządzenie, ale również dopilnują, aby zabawa z fotobudką była przyjemna, a przez to niezapomniana dla Was i Waszych gości. 

Jako nieliczni w naszej fotobudce zastosowaliśmy technologie green screen, która umożliwia ustawienie dowolnej grafiki jako tło zdjęcia. Technologia "green screen", polega na zamianie zielonego tła na dowolny obraz. Dzięki temu, każdy klient może wybrać własne tło, które ma znaleźć się na jego zdjęciach. Oczywiście można też zaproponować coś swojego.

Nasze zdjęcia są w pełni komponowane przez klienta. Począwszy od wspomnianego wcześniej tła, grafiki, po wybór własnego rodzaju czcionki. Proponujemy Państwu kilkaset obrazów graficznych, z których w zależności od wybranego pakietu usług, można samemu skomponować własny wydruk. 

OFERTA

 

 

FOTOBUDKA NA WESELE 

Szukasz atrakcji dla siebie i swoich gości? Pragniesz, aby te wyjątkowe chwile zostały uwiecznione w rewelacyjny sposób? Chcesz aby Twoi goście świetnie się bawili, oraz mieli uatrakcyjnione przyjęcie, aby na długo pamiętali ten dzień? Fotobudka z ogromną ilością gadżetów i nie limitowaną ilością zdjęć to strzał w dziesiątkę.

 

 

 

NA EVENTY BIZNESOWE

Organizujesz imprezę firmową? Zastanawiasz się jak sprawić, aby uatrakcyjnić spotkanie integracyjne? Fotobudka sprawi, że twoi pracownicy  będą się świetnie bawić, Twój zespół się zjednoczy, a zdjęcia z twoim logiem będą niezapomnianą pamiątką z tego wydarzenia.

 

 

 

NA STUDNIÓWKĘ

Tak to już wielkimi krokami zbliża się ten moment. Pozostało jedynie 100 dni do najważniejszego egzaminu w Twoim życiu. Być może to ostatnia tak duża klasowa impreza. Czy chcesz aby wspomnienie po tej niezapomnianej nocy pozostał na długo? Chcesz mieć ślad po dobrej zabawie ze swoimi szkolnymi kolegami, wychowawcą, dyrekcją  w kilka sekund? Zamów na swoją studniówkę fotobudkę ani mani, a my zadbamy o resztę.

 

 

NA URODZINY, IMIENINY

Chcesz hucznie uczcić Twój najbardziej wyjątkowy dzień w roku i  zrobić tak, żeby Twoja domówka nie była zwyczajna. Spraw swoim gościom niespodziankę w postaci zabawy z fotobudką. 

 

 

 

WIECZÓR PANIEŃSKI, KAWALERSKI 

Nie masz pomysłu jak uatrakcyjnić ostatni wolny wieczór Twojego najlepszego przyjaciela/przyjaciółki? Striptiz wydaje Ci się oklepanym pomysłem? Nie ma się nad czym zastanawiać – zamów dla niego fotobudkę w prezencie. Skontaktuj się z nami- a my przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę cenową.