Zadzwoń do nas: +48602353408, +48695275585
AniMani - Animacja czasu wolnego! Fotobudka!

ANIMATOR CZASU WOLNEGO DLA DZIECI

Kto to Taki?

To właśnie my – kreatywne, zabawne, pełne pomysłów i ciekawych zabaw ANIMATORKI.

To właśnie my – na Twoje przyjęcie, wesele, urodziny, komunie, chrzciny i inne – docieramy wszędzie tam gdzie są dzieci!!

To właśnie my – dostarczamy niezapomnianych wrażeń najmłodszym gościom, ale nie tylko.

Pojawiamy się po to, aby porwać Twoich najmłodszych gości w wir zabawy.

NASZE ATRAKCJE

Posiadamy doświadczenie, bogaty asortyment i mnóstwo pomysłów, które realizujemy w trakcie animacji.

Staramy się tak urozmaicać atrakcjami każdą z prowadzonych przez nas imprez, aby była ona jedyna i niepowtarzalna. Nasze zabawy dostosowane są do wieku, zainteresowań dzieci oraz rodzaju imprezy.

Podążamy za dziecięcą wyobraźnią, co sprawia ze z nami nikt się nie nudzi.

 

OFERTA

IMPREZY

Zajmujemy się animacją czasu wolnego dla dzieci na:

weselach, urodzinach, chrzcinach, komuniach, balach, piknikach, dużych rodzinnych lub firmowych imprezach itp.

Pracujemy na najlepszych, atestowanych sprzętach dbając nie tylko o komfort, ale również bezpieczeństwo podopiecznych.

Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowaną kadrą.

Nie brakuje nam pedagogicznego podejścia i uśmiechu - bo nasza praca to nasza pasja.

 

 

WESELA, CHRZCINY

Szukasz atrakcji dla najmłodszych gości Twojej uroczystości? Pragniesz, aby te wyjątkowe chwile, były przez nich zapamięta na długo? Chcesz, aby również oni świetnie się bawili, oraz mieli moc atrakcji podczas Twojego przyjęcia? Zapewnij im super zabawę z animatorkami ANI-MANI. Z nami nikt się nie nudzi.

 

 

KOMUNIE

Zastanawiasz się jak sprawić dziecku niesamowitą komunijną niespodziankę i uatrakcyjnić ten czas wszystkim jego najmłodszym gościom? Dzięki animatorkom ANI-MANI ta uroczystość stanie się prawdziwym świętem Twojego dziecka. Dla dzieci będzie to okazja to wspólnej kreatywnej zabawy, a dla wszystkich pozostałych możliwość spędzenia czasu z dawno nie widzianymi członkami rodziny.

 

 

URODZINY

Organizujesz urodziny dla Twojego dziecka? Chcesz, aby solenizant i jego goście na długo zapamiętali ten dzień? Zaproś animatorki ANI-MANI, a one dostarczą mnóstwo atrakcji i uśmiechu do Twojego domu, małego mieszkania czy ogrodu oraz sprawią, że Twoje dziecko poczuje się w tym dniu wyjątkowe.

 

 

 

PRZEDSZKOLA, SZKOŁY

Jesteś dyrektorem podążającym za potrzebami swoich podopiecznych. Organizujesz uroczystą zabawę, piknik, festyn w swoim przedszkolu lub szkole. Chcesz zaskoczyć nowymi pomysłami zabaw, oraz niespodziankami dla najmłodszych? Nasza kreatywna ekipa poprowadzi ich w świat zabawy oraz sprawi, że przedszkolna i szkolna uroczystość na długo pozostanie w ich pamięci.

 

 

 

IMPREZY FIRMOWE

Organizujesz event firmowy? Szukasz pomysłu jak zorganizować czas dzieciom swoim pracownikom? Jesteś super pracodawcą? Nie ma lepszej zabawy jak z ekipą z ANI-MANI. Praca z mikrofonem na dużym pikniku, czy zabawa w większym gronie to dla nas łatwizna. Znamy oczekiwania najmłodszych i tych troszkę starszych i potrafimy im sprostać. Nasza wyobraźnia nie ma ograniczeń.